Historie

2002 – Ve strašnické restauraci Start vzniká myšlenka prodeje ledu v Čechách, inspirována zahraničními zkušenostmi.

2003 – Vznik společnosti Party LED s.r.o., první zkouška, zda to bude fungovat. Rozvážíme Škodou Favorit termopytlíky s tučňákem. A budujeme výrobnu v Karlíně. Plánovaná kapacita 1 tuna ledu / den. Kupujeme první 2 stroje.

2004 – Kupujeme první auta, začínáme učit prodejce, že to lidi budou kupovat. První pytlíky si jezdíme kupovat sami, abychom se na čerpačkách vůbec udrželi.
2005 – Prodejní síť se nám daří rozšiřovat, čítá již cca 50 míst v Praze a nejbližším okolí. V létě zjišťujeme, že poptávka je větší než zvládneme zásobit, kupujeme další 2 stroje. V prosinci jsme rozšířili nabídku také o ledovou tříšť.
2006 – Po zkušenosti z předchozího roku jsme se vybavili dalšími technologiemi, abychom už nikdy nemuseli říci zákazníkovi „NE“.

2007 – Naše prodejní síť čítá cca 100 míst po Praze a středních Čechách. Díky partnerům z řad rozvozců zmrzliny dostanete PartyLED po celé republice.

2008 – Zjišťujeme, že stávající vozový park nám nevyhovuje a tak se pomalu orientujeme na kvalitní dodávky značky Volkswagen.

2010 – Díky parnému létu přichází druhá „ledová krize“, abychom ohromnou poptávku pokryli, kupujeme led i od konkurence ze zahraničí. Víme, že se musíme přestěhovat do větších prostor, ale kam?

2011 – Usilovné hledání vhodných a cenově dostupných prostor bylo na konci roku zakončeno úspěchem a začínáme rekonstruovat nově pořízený objekt v Choceradech. A také začínáme dovážet stroje na ledové skleničky Icydrink.

2012 – Velké stěhování. Velké změny. Nová výrobna je projektována na výrobu 10 tun denně, tedy minimálně 4x více než stará Karlínská, kde jsme po modifikacích dokázali vyrobit skoro 3 tuny.

2013 – Spustili jsme náš první e-shop i s možností objednání ledu on-line. Takový pravěký..

2015 – Čechy pokrýváme celé díky několika novým velkoobchodním partnerům – koncesionáři Algidy..

2017 – Počet prodejních míst překročil 400 po celé republice.

2019 – Otevřeli jsme rozvozové depo na Moravě. Pokrýváme již opravdu celou ČR na 100%

2020 – Kruté období COVIDu-19 zasáhlo nejen celé odvětví gastronomie, takže jsme se dost věcí naučili dělat jinak, lépe, úsporněji

2021 – Rozšiřujeme výrobu o dva nové stroje a automatickou balící linku. Ruční práce již bylo dost.

2024 – Nový web nahrazuje starý, špatně fungující. Holt technologie jdou dopředu velmi rychle.