Co je ICYDRINK?

Dovolte, abychom Vám představili originální ledové pohárky ICYDRINK. Myšlenka ledových skleniček se zrodila v hlavě předního italského designéra v roce 2003. Pro své přátele tehdy připravil překvapení a na terase svého domu jim nabídl jejich oblíbené pití v podomácky vyrobených ledových skleničkách. Nápad se tak líbil, že jej přiměli k zamyšlení o jejich automatické výrobě. A tak se zrodil ICYDRINK.

ICYDRINK je koncepce originálního automatického výrobníku ledových pohárků s všestranným využitím jak v oblasti HORECA, tak i při domácích oslavách. Nyní si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj v té nejlepší kvalitě neředěný ledovými kostkami.

Firma PartyLED s.r.o. je výhradním dovozcem této jedinečné technologie pro Českou a Slovenskou republiku.

ICYDRINK – Jak to funguje?

Jako každý výrobník ledu i ICYDRINK produkuje led pouze o teplotě lehce pod nulou. Abychom docílili dlouhé výdrže pohárku – až 25 minut – musíme jej zmrazit. Každou dávku 8 pohárků tak uložíme na speciální ICYDRINK podtácek po 4 kusech a umístíme do mrazáku. Podtácky je možné stohovat, do svého mrazáku tak umístíte velké množství pohárků a můžete je tak udržet v zásobě, abyste jich měli vždy dostatek. Po 60 minutách je možné pohárky ICYDRINK již použít a nabídnout tak zákazníkům jedinečný zážitek. Určitě se k Vám tak budou rádi vracet.

ICYDRINK – Časté otázky

Pro koho je ICYDRINK určen?
Dodavatelům zařízení segmentu HO.RE.CA, profesionálům pracujícím v barech, restauracích, hotelích i cateringovým společnostem, kteří se zajímají o nové trendy.

Co je ICYDRINK?
Jedná se o speciální automatický výrobník ledových pohárků, který je chráněn mezinárodními patenty a je vyráběn v Itálii.

Je třeba zvláštní údržba stroje?
NE, stroje ICYDRINK potřebují stejnou údržbu jako obyčejný výrobník ledu.

Kolik pohárků ICYDRINK může stroj vyrobit?
ICYDRINK C8 vyrobí 8 pohárků každých 30 minut. Pohárky musí být ihned umístěny do mrazáku na zásobníky dodávané spolu se strojem. Maximální produktivita je určena provozní dobou (např. 10 hodin = 160 ICYDRINK).

Proč musí být pohárky ICYDRINK uloženy v mrazáku?
Jejich teplota na konci výrobního procesu je -2°C. Aby pohárek vydržel naplněný, je nutné jeho teplotu snížit. Po hodině v mrazáku je možné již servírovat. Také ale v mrazáku mohou být připraveny k použití kdykoli a nemusíte je okamžitě spotřebovat.

Čím pohárky ICYDRINK naplnit?
Aperitivy, koktejly, likéry, šumivá vína, káva, ryby a rybí speciality, zelenina, zmrzlinové poháry, ovocné saláty a všechno, co Vaše představivost nabídne.

Jak dlouho ICYDRINK vydrží?
Za normálních podmínek (cca 25 ° C) vydrží přes 25 minut. Samozřejmě záleží i na náplni, pokud použijete chladné výrobky, vydrží déle.

Jaký má ICYDRIK objem?
Maximální kapacita je 100 ml.

Budu při použití ICYDRINK celý mokrý?
NE, využitím originálních skleniček nebo plastových kelímků ICYDRINK dojde k sběru vody z roztaveného ledu. Díky tomu nebudete mít ruce mokré ani ledové.

Lepí se pohárky ICYDRINK na rty?
Ne, po vyndání pohárku z mrazáku se ICYDRINK na rty nelepí. Nemusíte se bát, že přimrznete.

Jaký má ICYDRINK vliv na kvalitu nápoje?
Nápoj by měl být zkonzumován do 25 minut. Samozřejmě i pohárek ICYDRINK odtává, ale odtává převážně z vnější strany a oproti běžným ledovým kostkám kontaminuje nápoj vodou pouze z 1/3 oproti klasickým kostkám.

Může být pohárek ICYDRINK barevný?
Normálně je led synonymem transparentnosti a křišťálové průzračnosti. Barvení ICYDRINK by změnil tento obraz a omezil používání ICYDRINK. V případě Vašeho zájmu jsme ale schopni zrealizovat i barevné skleničky.

ICYDRINK – NABÍZÍME VÁM I CELÝ STROJ

Automatický výrobník ledových pohárků ICYDRINK řady C8 vypadá jako běžný výrobník ledu, díky všem originálním součástem však nabízí jedinečné možnosti Vám i Vašim zákazníkům. Jednoduchá obsluha dělá z ICYDRINKu nepostradatelnou součást každé restaurace, baru či diskotéky. Nízké provozní náklady jsou samozřejmostí.

Model: C8-W
(chlazený vodou, pracovní postředí 10 °C – 43 °C)
Model: C8-A
(chlazený vzduchem, pracovní prostředí 10 °C – 32 °C)
Standartní povrch: nerez, další varianty na dotaz
Elektro: 230 V / 50 Hz, příkon 1100 W
Chladící médium: R 404a
Spotřeba vody pro výrobu: 3 litry za hodinu
Teplota vstupní vody: 5 °C – 25 °C
Denní produkce: 384 ks / 24 hod.
Produkce v jednom cyklu: 8 ks
Doba jednoho cyklu: 30 minut

Toužíte po Icydrinku?

3 + 9 =

Specifikace pohárku

Průměr 95 mm
Výška 105 mm
Hmotnost 165 g
Objem 100 ml
Použitelnost 25 minut

OBJEDNÁVKY
(denně 8:00-21:00)

Čechy: +420 731 111 688
Morava: +420 774 411 163

E-mail: partyled@partyled.cz
Fax: 226 531 578
MOŽNOST OBJEDNÁNÍ ON-LINE

O NÁS

ULOŽTE SI NÁS...